Lightbox

Detaylı Açıklama

 

LİGHT BOX NEDİR?

İngilizceden çevirdiğimizde , “ışık kutusu” diyebiliyoruz da;  ışık kutusundan daha büyüleyici bir görüntüsü olduğunu hemen başında belirtmek isteriz. Zira ismi güzel olan şeylerin artık isminden de güzel olduğu bir teknoloji çağındayız....

LİGHT BOX LED PANO

Aynı zamanda, benzerlerine oranla daha kullanışlı bir baskı yapısı var. Kumaş üzerinde yaratılan bu harika tasarımlar sayesinde; tek taraflı – çift taraflı, kübik, dinamik ve hatta özel bükümlü modelleri de artık...

 

Lightbox - TekstilBox'ları üretiyoruz..

Üretim Ve Tedarik Tecrübemizle adınıza en kaliteli ve en ilgi çekici lightboxları üretiyoruz. Firmanızı tanıtmanın en yeni ve en güncel yoluna "Merhaba" deyin.


Lightbox Ürün Özellikleri

Ne İşe Yarar?

Endüstriyel ekran kalitesinde UV Baskı. Piyasadaki rakiplerine göre güçlü renk doygunluğu ve parlaklığıyla daha ekonomik tanıtım ürünü.

Kullanım Alanları

- Fuar ve Sergi Alanları - Mağazalar – Havaalanları - Metro İstasyonları
– Restoranlar ve Kafeler - AVM’ler - Showroom alanları

Kullanım Kolaylığı

Özel aletler gerektirmeden kolayca monte edebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Dilerseniz bizde montaj hizmeti verebiliriz 

 

 DUVAR MODELİ LİGHTBOX 

Ürün Özellikleri

 • Çerçeve kalınlığı projeye göre ayarlanabilir. Her türlü dikey yüzeye uygulanabilir. Özel üretim yapılabilir.
 • Tek yön ve çift yön seçenekleri mevcuttur.
 • Kolay kuruluma sahiptir. Baskısı kolaylıkla değiştirilebilir.
 • İç ve dış mekanlarda markanızın tanıtımını etkileyici bir şekilde yapmanızı sağlar. Dekoratif amaçla kullanılabilir.
 • Piyasadaki muadillerine göre daha ekonomik ve kaliteli bir seçenektir.

Bodrum Gergi Tavan Barisol  light box texti lbox üretimi montajı teknik servis çözüm ortağınız.  cep no 0537 273 21 93

  

      AYAKLI LİGHTBOX

     Ürün Özellikleri

 • Taşınabilir olması ile her alanda kullanım kolaylığı sağlar. Fuar ve sergi alanları, Mağazalar ve AVM'lerde sıklıkla kullanılır.
 • Tek yön ve çift yön seçenekleri mevcuttur.
 • Kolay kuruluma sahiptir. Baskısı kolaylıkla değiştirilebilir.
 • İç ve dış mekanlarda markanızın tanıtımını etkileyici bir şekilde yapmanızı sağlar. Dekoratif amaçla kullanılabilir.
 • Piyasadaki muadillerine göre daha ekonomik ve kaliteli bir seçenektir.

BODRUM EGE İZMİR MUĞLA TÜM AVM İŞYERİ OTEL VE AJANSLARIN ÜRÜNLERİ BODRUMDA TESİSLERİMİZDE ÜRETİLİR MONTAJ DAHİL TESLİM EDİLİR .  BİZE BODRUM TURGUREİS YOLU ÜZERİ NO  MAĞAZAMIZDAN ÜRETİM TESİSLERİMİZDEN BİZZAT CEP NO 05372732193 DEN ULAŞA BİLİRSİNİZ

Uygun fiyat ve Türkiyenin her yerine sevkiyat güney Egenin her noktasına montaj dahil hizmet vermekteyiz Muğla merkez ve Fethiye  Marmaris Menteşe Milas Bodrum Ortaca Dalama ve tüm ilçe ve muhitlerine  Aydın Didm Söke Kuşadası  ve tüm ilçelerine İzmir in her noktasına hizmet vermekteyiz gergi tavan uv baskı sert zemin baskı cam baskı vitray üretim ve kanvas 3D duvar kağıdı lightbox üretimleri ve montaj uygulamalarını üretip dileyen müşterilerimize anahtar teslim dekorasyon mimari proje uygulama ve restorasyon hizmeti verilmektedir   

 DUVAR MODELİ LİGHTBOX 

Ürün Özellikleri

 • Çerçeve kalınlığı projeye göre ayarlanabilir. Her türlü dikey yüzeye uygulanabilir. Özel üretim yapılabilir.
 • Tek yön ve çift yön seçenekleri mevcuttur.
 • Kolay kuruluma sahiptir. Baskısı kolaylıkla değiştirilebilir.
 • İç ve dış mekanlarda markanızın tanıtımını etkileyici bir şekilde yapmanızı sağlar. Dekoratif amaçla kullanılabilir.
 • Piyasadaki muadillerine göre daha ekonomik ve kaliteli bir seçenektir.

Bodrum Gergi Tavan Barisol  lightbox textilbox üretimi montajı teknik servis çözüm ortağınız.  cep no 0537 273 21 93

 

Ürünün Özellikleri

Backlit kumaş üzerine double uv baskı yapılır, silikon fitil kumaşın kenarına dikilir.
Silikon fitilli kumaş daha sonra bir alüminyum çerçevenin içindeki kanala sokulur. Bu yöntem kolay kurulum sağlar ve görselin gergin durmasını sağlar. Temiz ve modern bir görünüm sağlar.
sistemlerinin faydaları:
• Sezon için kolayca değiştirilebilen dayanıklı bir ürüne ihtiyaç duyan alanlarda mükemmel çözüm.
• Kargodan tasarruf sağlar.
• Görseller herkes tarafından kolayca kurulabilir.
• Çerçeveler hafif, taşınabilir, modüler, montajı ve parçalanması kolaydır.
• Çerçeveler duvara monte, ayakta durabilen veya askılı olabilir.
• Light box Çerçeve sistemi ile olanaklar sınırsız, tümü özel yapımdır
• Lightbox kasalar, baskılı kumaşlarla birleştiğinde hemen hemen her tasarımla baş edebiliyorlar.
Ayrıca, çerçeve sistemimiz piyasadaki en güçlü, en hafif ve tek aletsiz sistemdir.

Fark yaratacak yeniliklere kapınızı açın ve bir adım önde olun.

Reklam alanında çağımızın yeni trendi LightBoxa ``merhaba`` deyin. Artık sıradanlaşan kağıt ve vinil baskılı ürünlerin yerine kumaşa baskılı ve ışıklı LightBox - TekstilBox ürünlerini kullanıp markanızın tanıtımını bir üst seviyeye geçirmenin vakti gelmedi mi?

Show Room

 

Eşyalarınızı sergilemek için göz alıcı bir ekran mı arıyorsunuz? Lightbox ın ekran kalitesinde baskılarını görmek isterseniz iletişime geçin

 

Özel Alanlar

 

Lightboxlar bir odayı tamamen canlandırabilir! Stiller ve mevsimler değişiyor, öyleyse neden görseller değişmesin. Otellerden bekleme odalarına ve evlere kadar, Lightboxlar çerçeveler kenar fitilleri sayesinde ışıklı UV baskıları kolayca çerçeveye takabilirsiniz. Bu sistem şirket ofisleri, oteller, doktor ofisleri, bekleme odaları ve daha fazlası dahi olmak üzere çeşitli ortamlar için mükemmel bir tercihtir.

 

Perakende Mağazalar

 

Perakende satışta tasarım oldukça önemlidir. Lightbox panolar ürün sunumunu son derecede şık şekilde yapar ve görsel tasarımınıza büyük bir katkı sağlar. Hemen iletişime geçi mağazanızın görselliğini bir üst seviyeye çıkartmanıza yardım edelim.

 

Ofisler

 

Şirket ofisiniz ve showroomunuz, kim olduğunuzu ve neyi temsil ettiğinizi açıklamak için en uygun yerlerdir. Şirketiniz evrim geçirir ve değişir, şirket ortamınız da değişir. Yeni hedefler belirlenir ve karşılanır, takıma yeni yüzler katılır, yeni ürünler ve stiller tanıtılır. Değişim! Bir Lightbox sistemi kurun ve yepyeni bir tasarım için yüksek renkli grafikleri, değişen ve sürekli değişmekte olan şirketinize koyun! Müşterileriniz ve çalışanlarınız, yenilikleri görmekten ve şirketinizin başarılarından gurur ve heyecan duyacaklardır.

Lightbox ayrıca özel duvar bölücüler, ses yalıtımı panelleri, ışık kutusu panelleri, dizin işaretleri ve daha fazlasını yapmak için de kullanılabilir. Çalışma alanınızı nasıl aydınlatabileceğimizi görmek için bize ulaşın.

 

 

Etkinlik Alanları

 

Esprint etkinliğinizin öne çıkmasını sağlayacak çözümlere sahiptir. Etkinlik planlamacıları, fotoğrafçıların etkinliklerde karşılaştığı en önemli konulardan birinin parlaklık ve canlılık olduğunu biliyor! Gergin kumaş levhaları, yeterli parlama ile canlı grafik görüntüler sağlayan mükemmel bir çözüm sunar. Diğer etkinlik grafikleri de zarar görmeden gönderilmesi büyük ve zor olabilir. Gergi kumaşımızla, grafikler dayanıklıdır ve hasar ve nakliye maliyetlerinden tasarruf etmek için katlanabilir bir sistemi vardır.

Etkileyici göz alıcı, parıltılı etkinlik gösterileri konusunda size yardımcı olup olamayacağımızı görmek için ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

 

Reklam Alanları

 

Alışveriş merkezleri, Arenalar, Havaalanları ve diğer toplu taşıma istasyonları,  yüksek trafik alanlarındandır. Yön levhalarından reklamlara, tabelalarınızın etkili ve kolay okunabilir olması önemlidir. Lightbox, herhangi bir duvara kolayca monte edilebilen tüm standartlara uyumlu bir ışık kutusu olan germe kumaş sunar. Gergin kumaş levhaları dayanıklıdır, değiştirilmesi kolaydır ve reklam satmanın yanı sıra gürültü azaltma konusunda yardımcı olmak için harika bir yoldur.

Yön ihtiyacınız var? Daha fazla bilgi istemek veya bir toplantı planlamak için lütfen aşağıya tıklayın.

 

Sergi Salonu

 

Showroom’unuz, sağladığınız ürün ve hizmetlerle müşterilerinizi şaşırtmak için tasarlanmış, şirketinizin alanıdır. Lightbox çerçeveler, yalnızca şirketinize marka katmaz, aynı zamanda ürün bilgisini de vurgulayabilir. Çerçeveler, showroom’unuza alanlar arasında doğal boşluklar bırakacak şekilde tasarlanabilir veya odanıza heyecan verici görüntüler eklemek için fon olarak kullanılabilir. Lightbox sistemimizin kullanımıyla gergin kumaş grafikleri, mevsim veya kampanya değişikliği ile kolayca değiştirilebilir ve kampanyanıza adapte edilebilir.

Daha fazla bilgi almak ve size uygun çözümlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

 

Vitrin

 

Onlar kapınızdan önünden geçip gitmeden önce bir açıklama yapın! Etkileyici, renkli vitrinler yalnızca müşterilerinizin orada olduğunuzu bilmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sizinle birlikte alışveriş yapmaktan heyecan duymalarını sağlar. Light Box hafif alüminyum yapısı ve düşük enerji tüketimi LED ışıkları, vitrinler için mükemmel olmasını sağlar. Müşterileriniz üzerindeki izlenimi artırmak için bu ekranlar çift taraflı olabilir ve doğrudan showroom’unuza gelen insanların ilgilerini çekmeye yardımcı olabilir. Tüm Lightbox Çerçevelerimiz, her bir alana mükemmel uyum sağlamak için özel olarak ölçülür ve üretilir.

Daha fazla bilgi almak veya bir toplantı planlamak için lütfen iletişime geçin.

 

Fuar Alanı

 

Hepimiz biliyoruz ki nakliye ve montaj fuarcılık için birleşen iki temel özellik.

Peki ya bu süreç daha kolay olsaydı! Esprint, hafif ve montajı kolay bir fuar standı tasarlamanıza yardımcı olabilir. Alüminyum çerçeveler ve kendinden gergili kumaş sistemi kullanarak size kolaylık sağlar.

Ayrıca, standınız için yeni bir görünüm oluşturmak istediğinizde montajı ve değiştirilmesi kolaydır. Potansiyel bir müşteriyi bir ticaret fuarında etkilemek için zamanınız kısa, o nedenle neden hemen etki yapmıyorsunuz?

Yeni müşteriler çekmeye hazır mısınız? Daha fazla bilgi istemek veya bizimle bir toplantı planlamak için aşağıyı tıklayın.

 

Müze Ekranları

 

Müze sergilerinin dayanıklı olması gerekir, ancak yine de seyahat eden sergiler için taşıması ve değiştirmesi kolaydır. XP perakende, güzel fotoğraflar ve bilgilendirme ekranlarından gürültü azaltma sistemlerine kadar çeşitli uygulamalar için Matrix Çerçevelerini kullanır. Çerçevelerimiz özel olarak üretildiğinden, herhangi bir ekrana sığabilir ve hatta alanınıza uyacak şekilde bükülebilir.

Serginizi bir üst seviyeye nasıl getirebiliriz? Daha fazla bilgi istemek veya bir toplantı planlamak için aşağıyı tıklayın.

 

   Bugün gördüğüm bir manzara karşısında şok olmuş durumdayım. Bir yazı yazarak bu durumu paylaşmak istedim. Esprint Reklam’a bu yazıyı paylaştıkları için çok teşekkür ediyorum. Lightbox Tekstilbox Ledbox    Bir ürünün...

BAŞARI KAVRAMI                      Başarı kavramı hem teorik açıdan hem de pratik açısından herkes için değişkenlik gösterir. Başarmak aslında bir zafer olarak tanımlanabilir ama bu kavram aslında tamamıyla kişisel bir olgudur. Bir şeyi...

Lightbox henüz Türkiye piyasasına yeni girmiş bir üründür. Çoğu firma Lightbox sistemine geçiş yapmış ve oldukça memnun kalmıştır. AVM’lerde ve birçok satış yapılan firmada kullanılmakta ve her geçen gün kullanan firma...

Stand Tasarımları Festival, fuar, organizasyon, alışveriş merkezi ve daha birçok yerde kurulabilen stand seçenekleri, az sermaye ile ürün teşhiri yapmak isteyen insanlar için ideal bir seçenek olarak ön plana çıkmaktadır. Kullanılacak...

Kaliteli Bir Tasarım Kendinizi İyi Tanımlamaktan Geçer Bir web tasarım hizmetinin gerekli kalite boyutuna ulaşabilmesi için her şeyden önce kendisini tanımlaması ve hedeflerini belirlemesi son derece önemlidir. Vizyon ve kimlik tespiti...

Aynı zamanda, benzerlerine oranla daha kullanışlı bir baskı yapısı var. Kumaş üzerinde yaratılan bu harika tasarımlar sayesinde; tek taraflı – çift taraflı, kübik, dinamik ve hatta özel bükümlü modelleri de artık...

İngilizceden çevirdiğimizde , “ışık kutusu” diyebiliyoruz da;  ışık kutusundan daha büyüleyici bir görüntüsü olduğunu hemen başında belirtmek isteriz. Zira ismi güzel olan şeylerin artık isminden de güzel olduğu bir teknoloji çağındayız....

Işık geçirgenliğini kullanılan kumaş özelliğinden alıyor bu sayede, aydınlatma sonrasında üzeri baskılı olan kumaşın tüm sihrini göz alabildiğince yansıtıyor. Pürüzsüz, genellikle köşe ve çerçevesiz olması da ayrıca çok şık bir baskı...

Muğla Gergi Tavan Barisol lightbox textilbox üretimi montajı teknik servis çözüm ortağınız.     cep no 0537 273 21 93

MİLAS Gergi Tavan Barisol lightbox textilbox üretimi montajı teknik servis çözüm ortağınız.      cep no 0537 273 21 93 

FETHİYE Gergi Tavan Barisol lightbox textilbox üretimi montajı teknik servis çözüm ortağınız.  cep no 0537 273 21 93

AYDIN Gergi Tavan Barisol lightbox textilbox üretimi montajı teknik servis çözüm ortağınız.  cep no 0537 273 21 93

İZMİR Gergi Tavan Barisol lightbox textilbox üretimi montajı teknik servis çözüm ortağınız.  cep no 0537 273 21 93

KUŞADASI Gergi Tavan Barisol lightbox textilbox üretimi montajı teknik servis çözüm ortağınız.  cep no 0537 273 21 93

MARMARİS Gergi Tavan Barisol lightbox textilbox üretimi montajı teknik servis çözüm ortağınız.   cep no 0537 273 21 93 

İSTANBUL Gergi Tavan Barisol lightbox textilbox üretimi montajı teknik servis çözüm ortağınız.  cep no 0537 273 21 93

ANKARA Gergi Tavan Barisol lightbox textilbox  üretimi montajı teknik servis çözüm ortağınız.  cep no 0537 273 21 93

 

 

 

 

 

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.